Kdo jsme?

Předtavuje se náš tým z Přímá volby poslanců: 🙂


 • Pavlína Kalousová

  Dlouhodobě se věnuje odpovědnému podnikání a neziskovému sektoru. Iniciovala vznik platformy Byznys pro společnost, největší organizace, která se věnuje odpovědnosti firem a v současnosti zde působí ve správní radě. Již řadu let je také členkou Rady vlády pro nestátní neziskové organizace.

 • schwarz

  Jiří Schwarz

  Docent ekonomie bývalý děkan Národohospodářské fakulty VŠE v Praze, předseda akademické rady Liberálního institutu, člen správní rady L´Institut de Recherches Economiques et Fiscales v Paříži, člen NERV.

 • alena ježková

  Alena Ježková

  Spisovatelka, autorka 17 knih, za které získala množství ocenění. Poslední dobou se věnuje především psaní knih zaměřených na popularizaci historie pro děti i dospělé.

 • martin wichterle

  Martin Wichterle

  Podnikatel, který vzkřísil historickou značku Wikov. Jako stoprocentní vlastník tuto firmu vytáhl do světové špičky výrobců průmyslových převodovek.Vnuk vynálezce kontaktních čoček profesora Otty Wichterleho.

 • prokopec

  Jindřich Prokopec

  Ředitel a spolumajitel společnosti Swiss Forfait, specialista na exportní financování, bývalý ředitel DF Deutsche Forfait AG, Kolín n. Rýnem a BB Aval GmbH ( Berliner Bank Group), absolvent oboru aplikovaná mechanika ČVUT.

 • Pavlíček

  Jiří Pavlíček

  Podnikatel, manažer, ideátor. Téměř 20 let působil v řadě manažerských rolí společnosti Johnson & Johnson. Aktivní ve vedoucích rolích v neziskovém sektoru – AmCham, Transparency International, Junior Achievement, Czechmed…přednášející na vysokých školách. Hrdý otec.